Krótko o firmie:

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Techniczno - Usługowym z Wrocławia, działającym od 1994 roku. Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowe budownictwo inżynieryjne. Więcej

Ostatnie realizacje
Konin
Kontakt z naszą firmą:
tel. +48 71 353 39 03 fax +48 71 353 39 06 mobile 604 474 829 mail: biuro@radexpol.pl

Zapytaj o ofertę

Rury stalowe z demontażu

Wśród produktów i materiałów dostępnych w naszej ofercie znajdują się rury stalowe z demontażu i upłynnień, jak również nowe o średnicach od 45 do 1820 milimetrów. Niezależnie od tego, jakich wyrobów Państwo potrzebujecie, możecie liczyć na dostawę wysokiej jakości rozwiązań w doskonałym stanie, które znajdą zastosowanie w różnego rodzaju pracach i konstrukcjach.

Na zamówienie Klientów wykonujemy działania związane z demontażem rur oraz konstrukcji, które powstały przy wykorzystaniu elementów stalowych. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę wraz z transportem, a także w pełni indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Do naszych zadań należą również kompleksowe dostawy wyrobów hutniczych, do których zaliczają się między innymi rury stalowe, blachy, kształtowniki i inne elementy pochodzące z polskich, niemieckich oraz słowackich hut. Dzięki dużemu doświadczeniu w realizowaniu projektów oraz dostarczaniu najlepszych rozwiązań, zyskaliśmy dobrą opinię wśród naszych Klientów.